Chalupa u Hrušků s pivnicí a finskou saunou

Javascript is required to view this map.

Chalupa s finskou saunou, vlastní pivnicí s točeným pivem, kterou si klienti obsluhují sami a nadzemním bazénem, se nachází na polosamotě v klidném postředí Krkonoš. Ubytuje až 18 osob.

Chalupa "U Hrušků" se nachází v obci Křížlice - Jestřabí v Krkonoších u Horních Vítkovic v Krkonošském národním parku s výhledem na Žalý-Benecko. Má 2 velké apartmány. Jeden 4 lůžka a s 1 přistýlkou. Druhý je mezonetový 2lůžka + 3přist. dole, mezonet 4 lůžka. Oba mají vlastní koupelnu a WC a vlastní kompletně vybavenou kuchyň (mikrovlnka, rychlovarná konvice, trouba,lednice). Při větším počtu osob v apartmánu je zde ještě ložnice s 4 lůžky. K posezení je zde pivnice. Apartmány jsou vytápěny krbovými kamny a samostatná ložnice elektricky. Apartmany mají svůj vlastní vchod. Parkuje se u chalupy, pouze při sněhové kalamitě v zimě 50m nad chalupou.

Skiareál Aldrov Vítkovice je vzdálen necelé 2,5km (4 min autem), Benecko cca 7km, 9km Horní Mísečky, 14km Rokytnice. K relaxaci klientům nabízíme finskou saunu. V létě na zahradě posezení v altanu u krbu, možnost hrát stolní tenis a k využití je i nadzemní bazén o velikosti 4,60m. Dále je ve stodole u chalupy vlastní pivnička s krbovými kamny, točené pivko (dle vlastního výběru) i jiné nápoje. Pivničku si ubytovaní provozují sami, po dohodě je možná i obsluha. V celoročním období nabízíme grilované sele, uzené grilované kýty, kolena (nutno předem objednat).

Možnost dětské postýlky zdarma - nutno oznámit předem.
Pobyt s domácím zvířetem: po předchozí domluvě.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 180Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 500Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Křížlice 783, 51401 Jilemnice
Telefon: +420724269124
GPS souřadnice: 50° 36' 33.4404" N, 15° 30' 28.8648" E
E-mail: hruskova.milena@seznam.cz
Kontaktní osoba: Milena Hrušková
Odkaz na web: www.chalupavkrkonosich.cz

Tipy na výlety v tomto regionu

Zalesněný vrch v Českém hřebenu (1235 m. n. m.), tyčící se nad soutokem Labe a Bílého Labe. Strmými srázy Dívčí stráně spadá do Labského dolu a k Špindlerovu Mlýnu.
Obec se nachází v klidném údolí Podkrkonošské pahorkatiny asi 7 km od Dvora Králové nad Labem. Návštěvníci tu mohou najít různé dokumenty, fotografie či mapy pocházející z...
V roce 1958 byl v přízemních místnostech farní budovy vybudován za obětavé pomoci několika paseckých občanů Památník zapadlých vlastenců.
Představuje se vám jedna z obcí, které jako součást regionu Podzvičinsko vytvářejí v malebném Podkrkonoší kraj pod Zvičinou.
Gravitační přehrada Labská na Labi pod Špindlerovým Mlýnem byla vybudována v letech 1910 až 1916.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Nabízíme komfortní ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, z nichž jeden má oddělené ložnice zvlášť pro dospělé a pro děti. Některé pokoje mají...
Penzion Martin*** nabízí ubytování v moderně a příjemně zařízených pokojích.
Penzion se nachází na krásném místě. Nabízíme ubytování pro 55 osob v pokojích pro 2 až 4 osoby a jeden pokoj pro 8 osob.
Kvalitní ubytování v 11ti zrekonstruovaných pokojích s vlastním socialním zařízením (sprchou a WC), TV s vestavěným DVD a po celém pensionu dostupný internet vysílaný...
Pension Družba lze využít k celoročnímu aktivnímu odpočinku v krásné horské přírodě Krkonoš.