Pension Roubenka

Javascript is required to view this map.

Přijměte, prosím, pozvání k ubytování v luxusním pensionu Roubenka v Žacléři, který vznikl citlivou rekonstrukcí bývalé roubené chalupy. Náš pension je dobrou volbou pokud hledáte luxusní a přitom cenově dostupné ubytování ve východní části Krkonoš. Městečko Žacléř je položené v malebné přírodě a je vhodné jak pro letní turistiku, tak i pro zimní sporty a to díky nedalekému lyžařskému areálu. Penzion Roubenka v Žacléři vznikl citlivou rekonstrukcí bývalé roubené chalupy. Nabízíme komfortní ubytování v pěti čtyř lůžkových a jednom pěti lůžkové pokoji. Samozřejmostí každého pokoje je sociální zařízení, sprchový kout, barevná TV.
V letních měsících je možné uspořádat grilování ve venkovním krbu.
Uspořádáme pro vás rodinnou oslavu, svatbu, či firemní školení.
Pro hosty Wi-Fi připojení zdarma.
V případě, že Vás naše nabídka zaujala, budeme se těšit na Váš telefon, či email, kdy si na nás uděláte čas a přijedete nás navštívit.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 500Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 1000Kč
Stravování: v místě - polopenze
Adresa: J.A.Komenského 8, 542 01 Žacléř
Telefon: +420774917168
GPS souřadnice: 50° 39' 12.3588" N, 15° 54' 24.588" E
E-mail: pensionzacler@seznam.cz
Kontaktní osoba: Andrea Fidrová
Odkaz na web: www.pensionzacler.cz

Tipy na výlety v tomto regionu

Zámek Sychrov, patří k našim nejvýznamnějším zámkům. Původně to byl barokní zámek, jenž v let 1690-1693 si nechal postavit rytíř Lamotte z Frintroppu.
Představuje se vám jedna z obcí, které jako součást regionu Podzvičinsko vytvářejí v malebném Podkrkonoší kraj pod Zvičinou.
Ambrožova vyhlídka je vyhlídka v Krkonoších. Nachází se na červeně značené turistické stezce mezi Labskou boudou a Vrbatovou boudou pod Pančavskou loukou.
Zalesněný vrch v Českém hřebenu (1235 m. n. m.), tyčící se nad soutokem Labe a Bílého Labe. Strmými srázy Dívčí stráně spadá do Labského dolu a k Špindlerovu Mlýnu.
Krkonošské jámy, neboli kary, vznikly působením dávných ledovců. V Krkonoších jich nalezneme čtrnáct. Pokud se dostaneme do kterékoli z jam, obklopí nás pravá vysokohorská...

Tipy na ubytování v tomto regionu

Nabízíme komfortní ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, z nichž jeden má oddělené ložnice zvlášť pro dospělé a pro děti. Některé pokoje mají...
Penzion Martin*** nabízí ubytování v moderně a příjemně zařízených pokojích.
Penzion se nachází na krásném místě. Nabízíme ubytování pro 55 osob v pokojích pro 2 až 4 osoby a jeden pokoj pro 8 osob.
Kvalitní ubytování v 11ti zrekonstruovaných pokojích s vlastním socialním zařízením (sprchou a WC), TV s vestavěným DVD a po celém pensionu dostupný internet vysílaný...
Pension Družba lze využít k celoročnímu aktivnímu odpočinku v krásné horské přírodě Krkonoš.