Penzion Bivoj Pec pod Sněžkou

Javascript is required to view this map.

Penzion Bivoj - ubytování Pec pod Sněžkou. Penzion nabízí celoroční ubytování v centru horského střediska Pec pod Sněžkou v těsné blízkosti lyžařských vleků. Penzion je rodinného typu, stylový a je maximálně vhodný jak pro rodinnou rekreaci, tak pro školy v přírodě, lyžařské kurzy či semináře a firemní školení.
Jedná se o jednopatrovou budovu v horském stylu s venkovním ohništěm a s vlastní přístupovou cestou s možností bezplatného parkování přímo u penzionu. Cesta k penzionu je v zimních měsících udržována. Penzion leží 50m nad parkovištěm „Kaplička“, vedle Relaxparku - bobové dráhy. V těsné blízkosti krytý bazén, squash, ricochet, kuželky, kulečník, posilovna, dětské hřiště... Lanovka na Sněžku vzdálená 600 m. Zastávka skibusu 30 m.
Ubytování je poskytováno ve 2 - 6 lůžkových pokojích s teplou i studenou vodou, soc. zařízení jsou společná na patře, kapacita je 44 lůžek. Možnost zajištění skupinových slev na vleky.
WIFI internet, TV, DVD, SAT. Dětská herna.
Pro školy v přírodě v termínech od 31.3.-31.10. výhodné ceny!

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 380Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 760Kč
Stravování: v místě - plná penze
Adresa: Pec pod Sněžkou 133, 54221 Pec pod Sněžkou
Telefon: +420774417455
GPS souřadnice: 50° 41' 57.7932" N, 15° 44' 5.1396" E
E-mail: info@penzion-bivoj.cz
Kontaktní osoba: David Škuba
Odkaz na web: www.penzion-bivoj.cz
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Tato pozdně barokní stavba vznikla na místě původního dřevěného protestanského kostelíka, který byl postaven již v roce 1598.
F. A. Špork koupil v roce 1717 za 2 900 zlatých od města Dvora Králové nad Labem Nový les, jenž byl součástí hlubokých lesů na pravém břehu Labe nad Žirčí.
Benecko je krkonošská obec, nacházející se na Jilemnicku, v severovýchodní části okresu Semily.
Představuje se vám jedna z obcí, které jako součást regionu Podzvičinsko vytvářejí v malebném Podkrkonoší kraj pod Zvičinou.
Ambrožova vyhlídka je vyhlídka v Krkonoších. Nachází se na červeně značené turistické stezce mezi Labskou boudou a Vrbatovou boudou pod Pančavskou loukou.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Nabízíme komfortní ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, z nichž jeden má oddělené ložnice zvlášť pro dospělé a pro děti. Některé pokoje mají...
Penzion Martin*** nabízí ubytování v moderně a příjemně zařízených pokojích.
Penzion se nachází na krásném místě. Nabízíme ubytování pro 55 osob v pokojích pro 2 až 4 osoby a jeden pokoj pro 8 osob.
Kvalitní ubytování v 11ti zrekonstruovaných pokojích s vlastním socialním zařízením (sprchou a WC), TV s vestavěným DVD a po celém pensionu dostupný internet vysílaný...
Pension Družba lze využít k celoročnímu aktivnímu odpočinku v krásné horské přírodě Krkonoš.