Ubytování 113

Javascript is required to view this map.

Na okraji Vrchlabí směrem na Špindlerův Mlýn pro Vás máme připravené příjemné ubytování. Pokoje se nachází v uzavřeném prvním patře se samostatným vchodem.
Nabízíme ubytování v pěti pokojích, z toho jsou dva pokoje čtyřlůžkové, jeden pokoj třílůžkový, ty mají k dispozici společenskou místnost s kuchyňským koutem, který je vybaven potřebným nádobím a spotřebiči (dvouplotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, kávavor, varná konvice, myčka nádobí).
Dále dva pokoje dvojlůžkové se společnou kuchyňkou s jídelním koutem.
K vybavení všech pokojů patří také samostatné koupelny, které jsou vybaveny sprchou a WC.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 250Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 500Kč
Stravování: v místě - snídaně
Adresa: Hořejší Vrchlabí 113, 54302 Vrchlabí
Telefon: +420737748133
GPS souřadnice: 50° 38' 54.8952" N, 15° 36' 22.9536" E
E-mail: ivan.klima@worldonline.cz
Kontaktní osoba: Hana Klímová
Odkaz na web: www.ubytovaniklima.cz
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Ambrožova vyhlídka je vyhlídka v Krkonoších. Nachází se na červeně značené turistické stezce mezi Labskou boudou a Vrbatovou boudou pod Pančavskou loukou.
Tato pozdně barokní stavba vznikla na místě původního dřevěného protestanského kostelíka, který byl postaven již v roce 1598.
Gravitační přehrada Labská na Labi pod Špindlerovým Mlýnem byla vybudována v letech 1910 až 1916.
Arthurův hrad je umělá zřícenina hradu, který byl postaven v zámeckém parku zámku v Sychrově.Kdy byl hrad vystavěn není známo, protože objekt o stejném půdorysu na tomto...
V roce 1958 byl v přízemních místnostech farní budovy vybudován za obětavé pomoci několika paseckých občanů Památník zapadlých vlastenců.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Nabízíme komfortní ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, z nichž jeden má oddělené ložnice zvlášť pro dospělé a pro děti. Některé pokoje mají...
Penzion Martin*** nabízí ubytování v moderně a příjemně zařízených pokojích.
Penzion se nachází na krásném místě. Nabízíme ubytování pro 55 osob v pokojích pro 2 až 4 osoby a jeden pokoj pro 8 osob.
Kvalitní ubytování v 11ti zrekonstruovaných pokojích s vlastním socialním zařízením (sprchou a WC), TV s vestavěným DVD a po celém pensionu dostupný internet vysílaný...
Pension Družba lze využít k celoročnímu aktivnímu odpočinku v krásné horské přírodě Krkonoš.