Chata Marion

Javascript is required to view this map.

CHATA MARION - nový objekt, postavený v roce 2006, určený pro rodinnou dovolenou. Dvoupodlažní zděný dům s roubením z masivních klád nabízí komfortní ubytování 12ti osob s možností vlastního vaření. Výhodná pozice na okraji rekreační oblasti Jenišov u města Horní Planá v jižních Čechách přímo vybízí ke strávení dovolené ve Vašem oblíbeném stylu – koupání v blízké Lipenské přehradě (350 m), cyklistické výlety (cyklotrasa přímo u domu), lyžařské radovánky, houbaření, rybaření, jízda na koni, nebo jakékoliv další aktivity, které nabízí turisticky velmi dobře vybavený region.
Chata Marion v přízemí disponuje prostorným sklepem, určeným k úschově kol, lyží, nebo jiného vybavení, které si chcete o své dovolené užít a rádi by jste je měli pod zámkem. Dále je zde pro případ nepříznivého počasí k dispozici stolní fotbal a elektrické šipky.

V prvním nadzemním podlaží je společenská místnost s plně vybavenou kuchyní (elektrický sporák, trouba, myčka, lednička, mrazák, varná konvice, mikrovlnná trouba, kávovar, nádobí) a posezením, které si můžete zpříjemnit buď sledováním BTV, nebo ohně plápolajícího v kachlových kamnech.

Dále je v prvním nadzemním podlaží bezbariérově přístupný dvoulůžkový pokoj s koupelnou (WC, vana) a v podkroví jsou 2 dvoulůžkové a 2 třílůžkové pokoje. Každý pokoj je vybaven koupelnou se sprchovým koutem a záchodem. Jednotlivé pokoje jsou barevně odlišeny (žlutý, zelený, modrý a červený pokoj.

Chata je vytápěna elektrickým kotlem a radiátory a tak je zabezpečen tepelný komfort po celý rok. Základní kapacita celé chaty je 12 lůžek s možností dětských přistýlek. Parkování je možné u chaty a je bezplatné. Hostům je také k dispozici terasa s možností večerního posezení a grilování a přilehlá zahrada s hřištěm a dětským koutkem (2x houpačka + skluzavka).
Celý objekt chaty, včetně pokojů, je nekuřácký. Možnost kouření venku na kryté terase.
Nově také pro hosty připojení k internetu prostřednictvím WiFi.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 350Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 700Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Jenišov č.e. 277, 38226 Horní Planá
Telefon: +420606606997
GPS souřadnice: 48° 45' 13.2264" N, 14° 2' 8.6136" E
E-mail: OndrichP@seznam.cz
Kontaktní osoba: Petr Ondřich
Odkaz na web: http://www.chatamarion.cz
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Šumava patří k našim nejrozsáhlejším i nejdelším pohořím se spoustou půvabných partií.
kaňonovité údolí šumavské řeky Vydry s naučnou stezkou — Balvanitý kaňon řeky Vydry táhnoucí se mezi bývalou osadou Antýgl a osadou Čeňkova Pila v I. zóně národního parku...
Bavorský les (německy Bayerischer Wald) je pohoří v Bavorsku, v Německu. Rozkládádá se podél českých hranic a pokračuje na české straně jako pohoří Šumava.
Na území vesnce Lhota v místě, kde dnes stojí zámek Červená Lhota stávala gotická tvrz. Tvrz vznikla ještě v době předhusitské. První dochovalá písemná zmínka o tvrzi pochází...

Tipy na ubytování v tomto regionu

Dům byl postaven v románském slohu a první záznamy o něm pocházejí z roku 1370.
Tři stylově zařízené prostorné apartmány nabízí ideální možnost pro strávení romantického pobytu v historické perle Jižních Čech.
Pension je umístěn v klidném prostředí s komfortním ubytováním.
Pokoje v penzionu jsou 2 až 5 lůžkové, mají své sociální zařízení - sprchový kout a toaletu.
Příjemné ubytování v atraktivní lokalitě historické části města, 5 minut volnou chůzí od náměstí.