let balónem

Javascript is required to view this map.

Jako opravdoví světoběžníci nemusíte zrovna přeletět oceán. Jen nastupte do proutěného koše a nechte se unášet pryč od pozemských starostí s pocitem opravdové svobody a nezávislosti na technice při letu balónem. Prožijte tento vyhlídkový let balónem s pocitem prvních vzduchoplavců letících tiše ve výšce tažných ptáků.
Informace k letu balónem

Časová náročnost 3 - 5 hodin vč. instruktáže
Co s sebou sportovní oblečení a pevnou obuv
Lokalita Šumava

Provoz letu balónem

Počasí bez deště, za slabého větru, v letních měsících převážně ráno a podvečer
Provozní doba celoročně / dle dohody
Koš balónu má kapacitu 3 osoby vč. pilota. Minimální počet je jeden pasažér. Cena zahrnuje proškolení a vstupní instruktáž a minimálně hodinový let pilotovaný zkušeným pilotem. Děti do 18 let pouze se souhlasem rodičů a jejich doprovodem. Tuto aktivitu je možné zakoupit formou certifikátu s platností 12 měsíců.

Vzhledem k závislosti balónového létání na počasí, není možné sjednat si termín letu předem. Garantujeme, že let balónem se uskuteční v průběhu platnosti certifikátu. V praxi to znamená, že je možné letět druhý den nebo také až za měsíc.

Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Pětikilometrový sjezd s převýšením 370m? Na terénní koloběžce? Ze Svatoboru, který leží v nadmořské výšce 845 m? Zdá se Vám to jako silná káva?
Schwarzenberský plavební kanál je vodní kanál na Šumavě spojující jeden z přítoků Studené Vltavy a rakouskou řeku Große Mühl, přítok Dunaje. Propojuje tedy úmoří Severního a...
Šumava patří k našim nejrozsáhlejším i nejdelším pohořím se spoustou půvabných partií.
Informace k raftu Časová náročnost 4 hodiny vč. proškolení Co s sebou sportovní oblečení, ručník pro případ zastávky na jedné z říčních pláží Lokalita Sušice
Strategie, taktika, tlukot srdce a hlavně ohromná zábava. To je paintball, akční dobrodružná hra, kde nejde jen o štěstí a fyzické schopnosti, ale především o týmovou...

Tipy na ubytování v tomto regionu

Dům byl postaven v románském slohu a první záznamy o něm pocházejí z roku 1370.
Tři stylově zařízené prostorné apartmány nabízí ideální možnost pro strávení romantického pobytu v historické perle Jižních Čech.
Pension je umístěn v klidném prostředí s komfortním ubytováním.
Pokoje v penzionu jsou 2 až 5 lůžkové, mají své sociální zařízení - sprchový kout a toaletu.
Příjemné ubytování v atraktivní lokalitě historické části města, 5 minut volnou chůzí od náměstí.