let balónem

Javascript is required to view this map.

Jako opravdoví světoběžníci nemusíte zrovna přeletět oceán. Jen nastupte do proutěného koše a nechte se unášet pryč od pozemských starostí s pocitem opravdové svobody a nezávislosti na technice při letu balónem. Prožijte tento vyhlídkový let balónem s pocitem prvních vzduchoplavců letících tiše ve výšce tažných ptáků.
Informace k letu balónem

Časová náročnost 3 - 5 hodin vč. instruktáže
Co s sebou sportovní oblečení a pevnou obuv
Lokalita Šumava

Provoz letu balónem

Počasí bez deště, za slabého větru, v letních měsících převážně ráno a podvečer
Provozní doba celoročně / dle dohody
Koš balónu má kapacitu 3 osoby vč. pilota. Minimální počet je jeden pasažér. Cena zahrnuje proškolení a vstupní instruktáž a minimálně hodinový let pilotovaný zkušeným pilotem. Děti do 18 let pouze se souhlasem rodičů a jejich doprovodem. Tuto aktivitu je možné zakoupit formou certifikátu s platností 12 měsíců.

Vzhledem k závislosti balónového létání na počasí, není možné sjednat si termín letu předem. Garantujeme, že let balónem se uskuteční v průběhu platnosti certifikátu. V praxi to znamená, že je možné letět druhý den nebo také až za měsíc.

Tipy na výlety v tomto regionu

Bavorský les (německy Bayerischer Wald) je pohoří v Bavorsku, v Německu. Rozkládádá se podél českých hranic a pokračuje na české straně jako pohoří Šumava.
Přímý let, ostré kroužení, mírný pád, ostrý pád a pro ty nejodvážnější vývrtka! Pro někoho málo, pro někoho moc a někdo se po tomhle zážitku zapisuje rovnou do pilotního...
Vchynicko-tetovský plavební kanál je vodní tok, který sloužil v minulosti pro plavení hojného šumavského dřeva. Obchází nesplavný úsek Vydry pod Antýglem.
Už jste někdy viděli jak vypadá Šumava z ptačí perspektivy? Svatobor, Rábí, Kašperk, Ostrý, Velký Javor...
Schwarzenberský plavební kanál je vodní kanál na Šumavě spojující jeden z přítoků Studené Vltavy a rakouskou řeku Große Mühl, přítok Dunaje. Propojuje tedy úmoří Severního a...

Tipy na ubytování v tomto regionu

Dům byl postaven v románském slohu a první záznamy o něm pocházejí z roku 1370.
Tři stylově zařízené prostorné apartmány nabízí ideální možnost pro strávení romantického pobytu v historické perle Jižních Čech.
Pension je umístěn v klidném prostředí s komfortním ubytováním.
Pokoje v penzionu jsou 2 až 5 lůžkové, mají své sociální zařízení - sprchový kout a toaletu.
Příjemné ubytování v atraktivní lokalitě historické části města, 5 minut volnou chůzí od náměstí.