paragliding

Javascript is required to view this map.

Ochutnejte s námi pocity lehkosti bytí ve vzduchu. Jen padák, Vy a profesionální instruktor, který Vám umožní proniknout do tajů nejjednoduššího způsobu létání. Získáte základní informace z aerodynamiky, meteorologie a techniky pilotáže. Na louce s převýšením 20 m si vyzkoušíte techniku startování a zatáčení. Jednoduše vše, co se Vám bude hodit v další letecké kariéře.
Informace k paraglidingu

Co s sebou sportovní oblečení, pevnou kotníkovou obuv a co nejméně zbytečností
Časová náročnost 6 hodin vč. instruktáže
Lokalita Sušice a okolí
Náplní tohoto kurzu je nácvik manipulace s padákem, výuka startů, zatáčení a přistání na cíl na menších cvičných kopcích. Po absolvování seznamovacího kurzu budete umět částečně ovládat padák, provádět lety se zatáčením a dokážete také samostatně přistávat.

Provoz paraglidingu

Vhodné období pro aktivitu březen – listopad
Program paraglidingu mohou absolvovat osoby s minimální váhou 45 kg a maximální vahou 100 kg. Není třeba žádné lékařské vyšetření.

Cena paraglidingu zahrnuje práci instruktorů (teoretickou a praktickou výuku), zapůjčení padákových kompletů, zapůjčení radiostanic, zákonné pojištění na škody způsobené třetí osobě, dopravu na startoviště a přesun mezi jednotlivými lokalitami, dárkový balíček, DVD s fotografiemi z celého kurzu.
Program kurzu začíná v počtu minimálně 5 osob.

Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Na náměstí v objektu muzea motocyklů je možno si prohlédnout během letní sezony muzeum orientované na stáčení piva, interiér bývalých hospod a pivní lahve.
Boubín (1362m, dříve česky nazýván Boubův vrch nebo Búbův vrch, německy Kubany nebo Kuboberg) je jedním z nejvyšších a nejznámějších šumavských vrcholků, a to díky přírodní...
Jako opravdoví světoběžníci nemusíte zrovna přeletět oceán.
Šumava patří k našim nejrozsáhlejším i nejdelším pohořím se spoustou půvabných partií.
Na území vesnce Lhota v místě, kde dnes stojí zámek Červená Lhota stávala gotická tvrz. Tvrz vznikla ještě v době předhusitské. První dochovalá písemná zmínka o tvrzi pochází...

Tipy na ubytování v tomto regionu

Dům byl postaven v románském slohu a první záznamy o něm pocházejí z roku 1370.
Tři stylově zařízené prostorné apartmány nabízí ideální možnost pro strávení romantického pobytu v historické perle Jižních Čech.
Pension je umístěn v klidném prostředí s komfortním ubytováním.
Pokoje v penzionu jsou 2 až 5 lůžkové, mají své sociální zařízení - sprchový kout a toaletu.
Příjemné ubytování v atraktivní lokalitě historické části města, 5 minut volnou chůzí od náměstí.