Pension Pod Skalkou

Javascript is required to view this map.

Pension je umístěn v klidném prostředí s komfortním ubytováním. Celková kapacita: dvojlůžkový žlutý pokoj, dvojlůžkový modrý apartmán s terasou k bazénu a vybavenou kuchyní/možnost přistýlky, čtyřlůžkový zelený apartmán se dvěma balkony a vybavenou kuchyní/možnost přistýlky, dvojlůžkový pokoj - má terasu s výstupem na zahradu a k bazénu/možnost přistýlky, dvojlůžkový pokoj - má terasu s výstupem na zahradu a k bazénu/možnost přistýlky, dvojlůžkový pokoj bez terasy a balkonu, postele jsou vhodné pro jednotlivce, dají se od sebe oddělit/možnost přistýlky, dvojlůžkový pokoj bez terasy a balkonu, postele jsou vhodné pro jednotlivce, dají se od sebe oddělit/možnost přistýlky, dvojlůžkový pokoj s balkónem v 1. patře/možnost přistýlky, dvojlůžkový pokoj s balkónem v 1. patře/možnost přistýlky, apartmán v 1. patře s vybavenou kuchyní, oddělenou ložnicí, koupelnou s velkou rohovou vanou a obývacím pokojem se sedačkou/možnost 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, ve všech pokojích je TV+SAT a možnost připojení na bezdrátový internet v ceně ubytování. Většina pokojů má balkón nebo terasu. Apartmány jsou vybaveny kuchyní s ledničku, oddělenou ložnicí. V pensionu se nachází společenská místnost s využitím pro klienty. Můžete u nás zažít klidnou a pohodovou dovolenou, hlavně s dětmi, které si mohou hrát na prostorné a uzavřené zahradě. Parkoviště je rovněž uzavřené - zdarma. Pokud budete mít zájem o informace turistiky a historie, velmi rádi Vám je poskytneme. Domácím mazlíčkům je vstup povolen. Stálí klienti sleva 10%.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 650Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 990Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Pod Skalkou 536, Český Krumlov
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 48° 48' 56.0304" N, 14° 19' 20.3196" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:

Tipy na výlety v tomto regionu

Nádherné přírodní scenérie se nám otevírají po cestě podél Roklanského potoka. Ten pramení na severozápadním svahu Blatného vrchu v těsné blízkosti státní hranice ČR a SRN.
Přímý let, ostré kroužení, mírný pád, ostrý pád a pro ty nejodvážnější vývrtka! Pro někoho málo, pro někoho moc a někdo se po tomhle zážitku zapisuje rovnou do pilotního...
Horská synagoga v Hartmanicích byla postavena v letech 1883–1898. Nacisty byla uzavřena roku 1938. Později sloužila jako truhlárna, sklad pneumatik, apod.
kaňonovité údolí šumavské řeky Vydry s naučnou stezkou — Balvanitý kaňon řeky Vydry táhnoucí se mezi bývalou osadou Antýgl a osadou Čeňkova Pila v I. zóně národního parku...

Tipy na ubytování v tomto regionu

Dům byl postaven v románském slohu a první záznamy o něm pocházejí z roku 1370.
Tři stylově zařízené prostorné apartmány nabízí ideální možnost pro strávení romantického pobytu v historické perle Jižních Čech.
Pension je umístěn v klidném prostředí s komfortním ubytováním.
Pokoje v penzionu jsou 2 až 5 lůžkové, mají své sociální zařízení - sprchový kout a toaletu.
Příjemné ubytování v atraktivní lokalitě historické části města, 5 minut volnou chůzí od náměstí.