Pension Pod Skalkou

Javascript is required to view this map.

Pension je umístěn v klidném prostředí s komfortním ubytováním. Celková kapacita: dvojlůžkový žlutý pokoj, dvojlůžkový modrý apartmán s terasou k bazénu a vybavenou kuchyní/možnost přistýlky, čtyřlůžkový zelený apartmán se dvěma balkony a vybavenou kuchyní/možnost přistýlky, dvojlůžkový pokoj - má terasu s výstupem na zahradu a k bazénu/možnost přistýlky, dvojlůžkový pokoj - má terasu s výstupem na zahradu a k bazénu/možnost přistýlky, dvojlůžkový pokoj bez terasy a balkonu, postele jsou vhodné pro jednotlivce, dají se od sebe oddělit/možnost přistýlky, dvojlůžkový pokoj bez terasy a balkonu, postele jsou vhodné pro jednotlivce, dají se od sebe oddělit/možnost přistýlky, dvojlůžkový pokoj s balkónem v 1. patře/možnost přistýlky, dvojlůžkový pokoj s balkónem v 1. patře/možnost přistýlky, apartmán v 1. patře s vybavenou kuchyní, oddělenou ložnicí, koupelnou s velkou rohovou vanou a obývacím pokojem se sedačkou/možnost 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, ve všech pokojích je TV+SAT a možnost připojení na bezdrátový internet v ceně ubytování. Většina pokojů má balkón nebo terasu. Apartmány jsou vybaveny kuchyní s ledničku, oddělenou ložnicí. V pensionu se nachází společenská místnost s využitím pro klienty. Můžete u nás zažít klidnou a pohodovou dovolenou, hlavně s dětmi, které si mohou hrát na prostorné a uzavřené zahradě. Parkoviště je rovněž uzavřené - zdarma. Pokud budete mít zájem o informace turistiky a historie, velmi rádi Vám je poskytneme. Domácím mazlíčkům je vstup povolen. Stálí klienti sleva 10%.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 650Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 990Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Pod Skalkou 536, Český Krumlov
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 48° 48' 56.0304" N, 14° 19' 20.3196" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Kostel Panny Marie Pomocné z Hvězdy byl postaven v létech 1729 - 32 hrabětem Wolfem Jindřichem Nothafem, majitelem zdejšího panství. Půdorys kostela tvoří šestícípou hvězdu.
Lanový park Libín Vám nabízí pořádnou porci adrenalinu na 5 překážkových trasách, adrenalinové věži a dětském lanovém parku pro nejmenší, ve velmi atraktivním prostředí.
Povydří – přírodní památka ev. č. 1030, zároveň I. zóna národního parku, lokalita: Srní, Vchynicko-tetovský plavební kanál, Svojše, Horská Kvilda v okrese Klatovy. Správa NP...
Tato kamenná rozhledna byla na vrcholu Javorníku postavena v roce 1938 podle projektu arch. Karla Houry ze Sušice. Nachází se na žulovém vrcholu.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Dům byl postaven v románském slohu a první záznamy o něm pocházejí z roku 1370.
Tři stylově zařízené prostorné apartmány nabízí ideální možnost pro strávení romantického pobytu v historické perle Jižních Čech.
Pension je umístěn v klidném prostředí s komfortním ubytováním.
Pokoje v penzionu jsou 2 až 5 lůžkové, mají své sociální zařízení - sprchový kout a toaletu.
Příjemné ubytování v atraktivní lokalitě historické části města, 5 minut volnou chůzí od náměstí.