Pension U Pivovaru

Javascript is required to view this map.

Tři stylově zařízené prostorné apartmány nabízí ideální možnost pro strávení romantického pobytu v historické perle Jižních Čech. Z podkrovního apartmánu je přímý výhled na zámeckou věž českokrumlovského zámku, který je svou rozlohou řazen na druhé místo v České republice, hned po Pražském hradě. Automobilem můžete zajet přímo až k našemu pensionu, parkovat lze na hlídaném parkovišti v areálu krumlovského pivovaru, který se nachází v blízkosti našeho pensionu. K dispozici je Vám bezplatné internetové připojení wifi.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 1400Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 1400Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Nové Město 181, Český Krumlov
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 48° 48' 43.776" N, 14° 19' 6.0852" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Informace k raftu Časová náročnost 4 hodiny vč. proškolení Co s sebou sportovní oblečení, ručník pro případ zastávky na jedné z říčních pláží Lokalita Sušice
Expozice v Železné Rudě obsahuje jak kolekci historických motocyklů a jízdních kol, tak i několik historických automobilů.
Strategie, taktika, tlukot srdce a hlavně ohromná zábava. To je paintball, akční dobrodružná hra, kde nejde jen o štěstí a fyzické schopnosti, ale především o týmovou...
Nádherné přírodní scenérie se nám otevírají po cestě podél Roklanského potoka. Ten pramení na severozápadním svahu Blatného vrchu v těsné blízkosti státní hranice ČR a SRN.
Vchynicko-tetovský plavební kanál je vodní tok, který sloužil v minulosti pro plavení hojného šumavského dřeva. Obchází nesplavný úsek Vydry pod Antýglem.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Dům byl postaven v románském slohu a první záznamy o něm pocházejí z roku 1370.
Tři stylově zařízené prostorné apartmány nabízí ideální možnost pro strávení romantického pobytu v historické perle Jižních Čech.
Pension je umístěn v klidném prostředí s komfortním ubytováním.
Pokoje v penzionu jsou 2 až 5 lůžkové, mají své sociální zařízení - sprchový kout a toaletu.
Příjemné ubytování v atraktivní lokalitě historické části města, 5 minut volnou chůzí od náměstí.