Pension U Pivovaru

Javascript is required to view this map.

Tři stylově zařízené prostorné apartmány nabízí ideální možnost pro strávení romantického pobytu v historické perle Jižních Čech. Z podkrovního apartmánu je přímý výhled na zámeckou věž českokrumlovského zámku, který je svou rozlohou řazen na druhé místo v České republice, hned po Pražském hradě. Automobilem můžete zajet přímo až k našemu pensionu, parkovat lze na hlídaném parkovišti v areálu krumlovského pivovaru, který se nachází v blízkosti našeho pensionu. K dispozici je Vám bezplatné internetové připojení wifi.

Orientační cena ubytování / 1 osoba: 1400Kč
Orientační cena ubytování / 2 osoby: 1400Kč
Stravování: bez stravování
Adresa: Nové Město 181, Český Krumlov
Telefon: chybějící údaj
GPS souřadnice: 48° 48' 43.776" N, 14° 19' 6.0852" E
E-mail:
Kontaktní osoba:
Odkaz na web:
Zatím nehodnoceno.

Tipy na výlety v tomto regionu

Horská synagoga v Hartmanicích byla postavena v letech 1883–1898. Nacisty byla uzavřena roku 1938. Později sloužila jako truhlárna, sklad pneumatik, apod.
Ochutnejte s námi pocity lehkosti bytí ve vzduchu. Jen padák, Vy a profesionální instruktor, který Vám umožní proniknout do tajů nejjednoduššího způsobu létání.
Na náměstí v objektu muzea motocyklů je možno si prohlédnout během letní sezony muzeum orientované na stáčení piva, interiér bývalých hospod a pivní lahve.
Šumava patří k našim nejrozsáhlejším i nejdelším pohořím se spoustou půvabných partií.
Lanový park Libín Vám nabízí pořádnou porci adrenalinu na 5 překážkových trasách, adrenalinové věži a dětském lanovém parku pro nejmenší, ve velmi atraktivním prostředí.

Tipy na ubytování v tomto regionu

Dům byl postaven v románském slohu a první záznamy o něm pocházejí z roku 1370.
Tři stylově zařízené prostorné apartmány nabízí ideální možnost pro strávení romantického pobytu v historické perle Jižních Čech.
Pension je umístěn v klidném prostředí s komfortním ubytováním.
Pokoje v penzionu jsou 2 až 5 lůžkové, mají své sociální zařízení - sprchový kout a toaletu.
Příjemné ubytování v atraktivní lokalitě historické části města, 5 minut volnou chůzí od náměstí.